STApodkast

Šport

šport 21.10.2021 23:09

Poraz Sturma, izključitev Gorenca Stankovića

Nogometaši Fenerbahčeja, pri katerih je od 67. minute igral Miha Zajc, so v 3. krogu evropske lige igrali 2:2 z Antwerpnom. Dunajski Rapid je brez Dejana Petroviča premagal zagrebški Dinamo z 2:1, Sturm pa je z Jonom Gorencem Stankovićem proti Realu Sociedadu izgubil z 0:1.

šport 21.10.2021 21:50

Slovenke v tesnem boju izgubile s Hrvaško

Slovenska ženska futsalska reprezentanca je v Karlovcu na drugi tekmi kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo 2022 izgubila proti Hrvaški z 1:2. Slovenke, ki so tako ostale brez možnosti za EP, za konec turnirja v soboto čaka še obračun s Poljsko.

šport 21.10.2021 21:27

Točka Zajca, Rapid brez Petroviča do zmage

Nogometaši Fenerbahčeja, pri katerih je od 67. minute igral Miha Zajc, so v 3. krogu evropske lige igrali 2:2 z Antwerpnom. Dunajski Rapid je brez Dejana Petroviča premagal zagrebški Dinamo z 2:1.

šport 21.10.2021 21:13

Zmaga Paoka brez Kurtića, točka Anorthosisa z golom Popovića

Nogometaši HJK Helsinkov, pri katerih je Filip Valenčič igral do 61. minute, so v 3. krogu konferenčne lige v skupini A gostili Maccabi Tel Aviv in izgubili z 0:5. Denis Popović je zadel na tekmi njegovega Anorthosisa s Floro, ki se je končala z 2:2, Paok pa je brez Jasmina Kurtića zmagal v Koebenhavnu z 2:1.

Žan Mark Šiško do prve zmage na parketu Jureta Zdovca

V Kaunasu sta se srečali edini moštvi v košarkarski evroligi s slovenskim pridihom, ki hkrati v prvih štirih krogih še nista okusili zmage. Grenak okus bo še naprej imel Jure Zdovc, ki je kot trener Žalgirisa doživel tretji poraz, medtem ko se Žan Mark Šiško v München vrača s prvim parom točk.