Šport

šport 19:21

Nekdanji Zajčev soigralec k Unionu v Berlin

Nemški nogometni prvoligaš Union Berlin se je okrepil z nekdanjim nemškim reprezentančnim napadalcem Maxom Krusejem. Ta je junija zapustil Fenerbahče, kjer je bil soigralec slovenskega reprezentanta Mihe Zajca.

šport 17:42

Hamiltonu drugi trening

Svetovni prvak v formuli 1, Britanec Lewis Hamilton (Mercedes), je bil najhitrejši na drugem treningu pred nedeljsko dirko ob 70. obletnici velike nagrade v Silverstonu. Drugi je bil njegov moštveni kolega, Finec Valtteri Bottas. Najhitrejši s prvega treninga je zaostal 0,176 sekunde.

šport 17:34

Maribor Bravu posodil Žuglja

Slovenski nogometni prvoligaš Bravo bo v sezoni 2020/21 lahko računal tudi na Nina Žuglja. Član Maribora bo kot posojen igralec branil barve šestouvrščene ekipe zadnjega prvenstva, so potrdili pri štajerski ekipi.

šport 17:03

Carapazu zmaga in vodstvo, Mezgec šesti

Ekvadorec Richard Carapaz je zmagovalec tretje etape 77. kolesarske dirke po Poljski. Carapaz je na 203 kilometre dolgi preizkušnji med Wadowicami in Bielsko-Bialo v ciljnem sprintu, v katerem je napadel 200 metrov pred ciljem, prehitel Italijana Diega Ulissija in Francoza Rudyja Molarda. Luka Mezgec (Mitchelton-Scott) je bil šesti.

šport 15:56

Bagnaia po padcu ob najmanj dve dirki

Italijanski motociklist Francesco Bagnaia (Pramac), ki je padel na današnjem prvem treningu razreda motoGP pred VN Brna na Češkem, bo moral izpustiti najmanj dve dirki, poroča uradna spletna stran svetovnega prvenstva.