Pregled - šport do 12. ure

Ljubljana, 7. avgusta - Pregled športnih dogodkov v Sloveniji in svetu do 12. ure.

LJUBLJANA - Nogometaši Maribora in ljubljanske Olimpije bodo drevi ob 20.15 v Ljudskem vrtu v okviru 4. kroga Prve lige Telemach igrali prvi večni derbi sezone 2022/23.

UDDEVALA - Slovenski motokrosist Tim Gajser (Honda), ki je bil v soboto drugi v kvalifikacijah velike nagrade Švedske v Uddevali v elitnem razredu razred MXGP, se bo danes podal v boj za predčasno osvojitev naslova svetovnega prvaka.

LOS CABOS - Vodilni teniški igralec na svetovni lestvici, Rus Danil Medvedjev, je v finalu turnirja ATP v Los Cabosu v Mehiki premagal Britanca Camerona Norrieja s 7:5 in 6:0. Z zmago na turnirju z nagradnim skladom 822.000 evrov je osvojil svoj prvi naslov po skoraj letu dni.