Nogometaši Anglije z golom v zadnji minuti drugi finalisti EP v Nemčiji

Dortmund, 10. julija - Nogometna reprezentanca Anglije je drugi finalist evropskega prvenstva v Nemčiji. V današnjem drugem polfinalu v Dortmundu je premagala Nizozemsko z 2:1 (1:1). Odločilni gol za Anglijo je v zadnji minuti rednega dela zadel Ollie Watkins. V finalu se bo Anglija v nedeljo ob 21. uri merila s Španijo, ki je v torek prav tako z 2:1 premagala Francijo.

Nemčija, Dortmund. Polfinalna tekma evropskega nogometnega prvenstva v Nemčiji med Anglijo in Nizozemsko. Veselje Angležev ob uvrstitvi v finale. Foto: dpa/STA

Nemčija, Dortmund.
Polfinalna tekma evropskega nogometnega prvenstva v Nemčiji med Anglijo in Nizozemsko.
Veselje Angležev ob uvrstitvi v finale.

Nemčija, Dortmund. Polfinalna tekma evropskega nogometnega prvenstva v Nemčiji med Anglijo in Nizozemsko. Zadetek Ollieja Watkinsa za zmago Anglije v 90 minuti. Foto: dpa/STA

Zadetek Ollieja Watkinsa za zmago Anglije v 90 minuti.

Celotna novica je dostopna le naročnikom.