Slovaška in Romunija po remiju z 1:1 v izločilne boje EP

Frankfurt, 26. junija - Nogometaši Slovaške in Romunije so se v 3. krogu predtekmovalne skupine E na evropskem prvenstvu v Nemčiji razšli z neodločenim izidom 1:1. Obe ekipi sta si zagotovili izločilne boje, Ondrej Duda je v 24. minuti v Frankfurtu zadel za Slovake, iz enajstmetrovke je v 37. minuti izenačil Razvan Marin.

Doha. Nogometna žoga. Foto: Xinhua/STA Arhiv STA

Doha.
Nogometna žoga.

Tudi druga tekma se je končala neodločeno. Belgijski in ukrajinski nogometaši so se v Stuttgartu razšli brez golov. Vse štiri ekipe so končale s po štirimi točkami, zaradi slabše razlike v zadetkih so izpadli le Ukrajinci.

Zadnji tekmi v tej skupini sta bili pomembni tudi za Slovenijo zaradi njenega možnega tekmeca v osmini finala, na kar bo treba počakati še na večerni tekmi skupine F.