Avstrijci po zmagi nad Nizozemci prvi v skupini D

Berlin, 25. junija - Avstrijska nogometna reprezentanca je v tretjem krogu evropskega prvenstva v Nemčiji danes v Berlinu premagala Nizozemsko s 3:2.

Nemčija, Berlin. Avstrijska nogometna reprezentanca je v tretjem krogu evropskega prvenstva v Nemčiji danes v Berlinu premagala Nizozemsko s 3:2 (1:0). Avstrijska nogometna reprezentanca. Foto: dpa/STA

Nemčija, Berlin.
Avstrijska nogometna reprezentanca je v tretjem krogu evropskega prvenstva v Nemčiji danes v Berlinu premagala Nizozemsko s 3:2 (1:0).
Avstrijska nogometna reprezentanca.

Avstrijci so presenetljivi zmagovalci skupine D. Naši severni sosedi so na dinamičnem obračunu v Berlinu premagali Nizozemce in zavoljo neodločenega izida Francozov in Poljakov v Dortmundu osvojili prvo mesto.

Avstrijci so zbrali šest točk, Francozi pet, Nizozemci štiri, Poljaki pa eno točko.

Za Avstrijo so na olimpijskem stadionu v Berlinu zadeli Donyell Malen - avtogol, Romano Schmid in Marcel Sabitzer, za Nizozemsko pa Cody Gakpo in Memphis Depay.