Miami izenačil proti Bostonu, Thunder v drugo še bolj prepričljiv

Boston, 25. aprila - Moštvo Miami Heat je v obračunu vzhodne konference severnoameriške košarkarske lige NBA sprožilo niz metov za tri točke in si prigaralo izenačenje v zmagah v prvem krogu končnice nad prvimi nosilci Boston Celtics. Miami je drugo tekmo dobil z izidom 111:101. Zato pa Thunder ne popušča in je proti Pelicans še drugič zmagal.

Hrvaška, Zagreb.
Košarka, košarkarska žoga, koš.
Arhiv Hina/STA

Osmi nosilec Miami, ki je igral brez poškodovanega Jimmyja Butlerja, je prikazal borbeno predstavo in prišel do zmage v Bostonu. Zdaj se bosta moštvi preselili na Florido.

Tyler Herro je s 24 točkami vodil Miami, kar je bil del uravnoteženega napada, v katerem je vseh pet članov prve peterke vročice doseglo dvomestno število točk.

Thunder so povedli na začetku prve četrtine in imeli ves čas popoln nadzor, od druge četrtine dalje pa so imeli dvomestno prednost, ki je v eni fazi pozno v četrti četrtini dosegla 34 točk.