Kopitar s kralji doma klonil proti Minnesoti

Los Angeles, 16. aprila - Hokejisti Los Angeles Kings, ki so se pred dnevi še tretjo sezono zaporedoma uvrstili v končnico prvenstva NHL, so na domačem ledu z 1:3 izgubili proti Minnesoti Wild, s čimer so zapravili priložnost, da bi napredovali v pacifiški skupini. Zdaj ima ekipa Anžeta Kopitarja točko prednosti pred Vegas Golden Knights, ki pa imajo tekmo manj.

ZDA, New York.
Hokejisti Los Angeles Kings.

Kiril Kaprizov je dosegel gol in podajo za goste, ki so obenem končali niz osmih zaporednih zmag kraljev v domači dvorani Crypto.com Arena. Vratar Filip Gustavsson je zaustavil 23 strelov.

Edini gol za domače je dosegel Blake Lizotte, vratar Cam Talbot pa je zbral 28 obramb za kralje.

Kopitar je v 19:30 minute na ledu v statistiko vpisal en strel proti vratom tekmeca.