Kopitarjevi kralji prekinili niz treh porazov

Los Angeles, 4. aprila - Los Angeles Kings so ponoči v severnoameriški hokejski ligi NHL prekinili niz treh zaporednih porazov in premagali Seattle Kraken s 5:2. Kralji imajo na lestvici zahodne konference zdaj 89 točk.

ZDA, New York.
Hokejisti Los Angeles Kings.

To jih trenutno uvršča na osmo mesto oz. na drugo od dveh mest, ki prek wild-carda še vodita v končnico. Pred devetouvrščenimi St. Louis Blues imajo pet točk naskoka.

Junak večera v Crypto.com areni je bil Trevor Moore, ki je dosegel tri gole. Pri vseh mu je podal Pierre-Luc Dubois. Gol in podajo je dodal še Kevin Fiala, Viktor Arvidsson pa je zbral dve podaji. Kopitar je na ledu preživel 23:35 minute, a se v tem času ni vpisal med strelce ali podajalce.

Moštvo Los Angelesa že naslednjo noč čaka nov obračun, ko se bodo v San Joseju pomerili s tamkajšnjimi morskimi psi.