Brunson popeljal kratkohlačnike do zmage nad čarovniki

New York, 19. januarja - Jalen Brunson je v severnoameriški košarkarski ligi NBA na tekmi proti Washington Wizards dosegel 20 od svojih 41 točk v zadnji četrtini in New York Knicks v Madison Square Gardnu popeljal do tesne zmage s 113:109. Zmagala je tudi vodilna ekipa zahoda Minnesota Timberwolves, ki je doma premagala Memphis Grizzlies s 118:103.

Filipini, Manila.
Ameriški košarkar Jalen Brunson.

V Minneapolisu so volkovi precej zlahka opravili z grizliji, ki so jih povsem zdesetkale poškodbe. Anthony Edwards je 26 od svojih skupno 28 točk dosegel v drugem polčasu, Rudy Gobert pa je k zmagi prispeval 17 točk, deset skokov in šest podaj.

Zmagala je tudi Oklahoma. Druga najboljša ekipa zahodne konference je na gostovanju pri Utah Jazz slavila s 134:129 in prekinila zmagoviti niz jazzerjev, ki je trajal šest tekem. Shai Gilgeous-Alexander je dosegel 31 točk.