Kralji v Severni Karolini po osmih tekmah spet do zmage

Raleigh, 16. januarja - Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL le prekinili črn niz osmih tekem brez zmage. Na gostovanju v Raleighu so kralji premagali Carolina Hurricanes s 5:2, potem ko je Trevor Moore zadel dvakrat. Kapetan kraljev Anže Kopitar se tokrat ni vpisal med strelce ali podajalce v 20:28 minute na ledu.

ZDA, New York.
Hokejisti Los Angeles Kings.

Poleg Moora so pri gostih iz Kalifornije, ki so bili brez zmage vse od slavja nad San Josejem 27. decembra, zadeli še Phillip Danault, Alex Laferriere in Pierre-Luc Dubois.

Vratar gostov David Rittich je zbral 30 obramb, Vladislav Gavrikov, Mikey Anderson, Matt Roy in Danault pa so k zmagi prispevali še po dve podaji.

Naslednja tekma kralje čaka že danes, ko bodo igrali v Dallasu pri zvezdah na zadnji postojanki gostovanja.