SŽ Olimpija - VSV Beljak 2:3 (0:0, 2:0, 0:3)

Ljubljana, 12. januarja - Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 39. kroga lige ICEHL izgubili z beljaško ekipo VSV z 2:3.

Ljubljančani so v prejšnjem krogu izgubili s Pustertalom in tako končali niz zmag, a so ostali na mestih, ki zagotavljajo končnico oziroma dodatne kvalifikacije. Pred današnjim krogom so bili deveti, a tekmec v Tivoliju je bil motivirani VSV, ki se še bori za neposredno uvrstitev v končnico oziroma med najboljšo šesterico. Po 40 minutah so domači vodili, a so na koncu morali priznati premoč sosedom z druge strani Karavank.

Za domače sta zadela Maris Bičevskis in Trevor Gooch.

Kljub porazu so zadržali deveto mesto, saj je danes izgubil tudi prvi zasledovalec iz Feldkircha.

V naslednjem krogu bodo Ljubljančani še enkrat igrali v Tivoliju, tekmec pa bo Bolzano.