Kopitarjevim kraljem šesti zaporedni poraz v ligi NHL

Tampa, 10. januarja - Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar je s svojimi Los Angeles Kings v severnoameriški ligi NHL gostoval pri Tampa Bay Lightning in tudi tokrat ostal praznih rok. Floridčani so na domačem ledu zmagali s 3:2 po podaljšku ter kraljem prizadejali še šesti zaporedni poraz. Kopitar je tokrat ostal brez točk in se ni vpisal med strelce ali podajalce.

ZDA, New York.
Slovenski hokejist Anže Kopitar z ekipo Los Angeles Kings.

Kralje je pokopal Nick Perbix, ki je bil uspešen v tretji minuti podaljška. Prva tretjina je minila brez zadetkov. Kralji so nato po drugi tretjini vodili z 2:0, zadela sta Phillip Danault in Matt Roy, pri obeh je bil podajalec Trevor Moore. A so se Floridčani vrnili in v tretji tretjini nadoknadili zaostanek ter izsilili podaljšek.

Kralji ostajajo na Floridi. V noči s četrtka na petek bodo igrali v gosteh pri Florida Panthers.