Tobeyju pet točk pri zmagi Crvene zvezde

Beograd, 1. decembra - V evropski košarkarski evroligi so bili na sporedu še preostali dvoboji 11. kroga. Crvena zvezda slovenskega reprezentanta Mika Tobeyja je doma gostila Anadolu Efes in zmagala s 97:83. Tobey je za beograjsko zasedbo odigral skoraj 11 minut in v tem času dosegel pet točk, v statistiko je vpisal tudi tri skoke in asistenco.

V tretji četrtini so domači košarkarji iz Beograda na krilih ogromne podpore s tribun ter razpoloženih Nemanje Nedovića in Luke Mitrovića naredili popoln preobrat in povedli. Tekma je bila dokončno odločena, ko so gostitelji manj kot pet minut pred koncem povedli s 84:75.

Domače je do zmage popeljal Nedović s 23 točkami, Mitrović jih je dosegel 19. Pri Efesu sta bila najbolj učinkovita Shane Larkin z 21 in Will Clyburn s 17 točkami.