Požar v mariborski Surovini ni povzročil večje škode
Maribor, 18. septembra - V mariborskem podjetju Surovina je včeraj ob 20.40 po prvih podatkih prišlo do samovžiga približno 120 kubičnih metrov nenevarnih odpadkov. Požar so pogasili v 20 minutah, poškodovanih ni bilo, prav tako ogenj ni povzročil večje materialne škode, so danes sporočili iz podjetja.
Maribor.
V mariborskem podjetju Surovina je po prvih podatkih prišlo do samovžiga približno 120 kubičnih metrov nenevarnih odpadkov. Požar so pogasili v 20 minutah, poškodovanih ni bilo, prav tako ogenj ni povzročil večje materialne škode.
Posledice požara v podjetju.
Foto: podjetje Surovina
Nenevarne odpadke v mariborskem podjetju predelujejo v trdno gorivo. Po njihovih pojasnilih so požar nemudoma zaznali in ga do 21. ure pogasili.
Intervencijo so zaključili ob 23. uri, na območju pa je še vedno vzpostavljena požarna straža, so še zapisali v sporočilu.