Čeh: Po tako dramatičnem finalu sem zadovoljen tudi s srebrom

Budimpešta, 21. avgusta - Kristjan Čeh je na 19. svetovnem prvenstvu v atletiki v Budimpešti branil naslov v metu diska, s predzadnjim metom tekme je s 70,02 m znova pripel na čelo, da ga je nato prehitel olimpijski zmagovalec Daniel Stahl. Šved mu je z 71,46 m odvzel tudi rekord prvenstev. "Po tako dramatičnem finalu sem zadovoljen s srebrom," je dejal Čeh.

Madžarska, Budimpešta. Svetovno prvenstvo v atletiki v Budimpešti. Kristjan Čeh je s 70,02 metra osvojil srebrno medaljo. Naslov prvaka mu je v zadnjem metu tekme odvzel Šved Daniel Stahl z 71,46 m in rekordom prvenstev. Tretji je bil Litovec Mykolas Alekna. Foto: Xinhua/STA