Dončić zaradi poškodbe predčasno s parketa, Čančar do 17 točk

Dallas, 3. februarja - Slovenski košarkar Luka Dončić, ki se je v severnoameriški ligi NBA komaj dobro vrnil po poškodbi levega gležnja, je imel smolo na tekmi proti New Orleansu. Njegov Dallas je sicer zmagal s 111:106, Dončić pa je po padcu zaradi poškodbe desne pete že v tretji četrtini predčasno končal tekmo.

ZDA, New York.
Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić.

Dončić je do takrat zbral 31 točk, osem skokov, štiri podaje in dve ukradeni žogi.

Vlatko Čančar pa je za Denver Nuggets odigral 32 minut. Potem ko je začel v prvi peterki, je k zmagi nad prvaki Golden State Warriors s 134:117 prispeval 17 točk, po tri skoke in podaje ter dve ukradeni žogi.

Zmagali so tudi Chicago Bulls Gorana Dragića; v domači dvorani so bili s 114:98 boljši od Charlotte Hornets. Dragić je odigral le 14 minut tekme, v tem času pa za bike zbral štiri podaje.