Los Angeles dosegel pomembno zmago v Chicagu

Chicago, 23. januarja - Hokejisti Los Angelesa so v ligi NHL v gosteh ugnali Chicago z 2:1 in osvojili novi pomembni točki v boju za končnico. S 26. zmago v sezoni so se po treh zaporednih porazih vrnili na peto mesto na zahodu.

ZDA, Los Angeles.
Hokejisti Los Angeles Kings.
Arhiv Xinhua/STA

Ekipa iz Kalifornije je na seriji gostovanj hitro prebolela sobotni poraz v Nashvillu s 5:3 in med potjo iz Tennesseeja v Illinois nabrala dovolj samozavesti za novi točki. Pred tem je vse kazalo na manjšo krizo, saj je Kopitar s soigralci moral čestitati tudi tekmecem iz Dallasa in New Jerseyja.

Junak tekme je bil 23-letni Kanadčan Jaret Anderson Dolan, ki je v 10. minuti poskrbel za vodstvo kraljev, v 29. pa povišal na 2:0. Častni gol za gostitelje je 57. minuti dosegel Ian Mitchell.