Dallasu četrti poraz na zadnjih petih tekmah, izgubil tudi Čančarjev Denver

Dallas, 23. januarja - Košarkarji Dallas Mavericks so doživeli 23. poraz v sezoni oziroma četrtega na zadnjih petih tekmah. Na domačem parketu so morali kljub 29 točkam slovenskega asa Luke Dončića priznati premoč Los Angeles Clippers, ki so zmagali s 112:98.

Hrvaška, Zagreb.
Košarka, košarkarska žoga, koš.
Arhiv Hina/STA

Luka Dončić je dosegel 29 točk, 10 skokov in 4 podaje. Izgubil je štiri žoge in zadel osem od 13 prostih metov. Dobil je tudi deseto tehnično napako v sezoni, eno pa so mu konec prve četrtine črtali.

Izgubili so tudi Denver Nuggets Vlatka Čančarja, in sicer proti Oklahoma City Thunder z 99:101. Vlatko Čančar je za Denver odigral slabih deset minut s klopi, njegova statistika pa je ostala prazna.

V zahodni konferenci je Denver na vrhu z razmerjem zmag in porazov 33-14, sledi Memphis, ki je izgubil proti Phoenix Suns s 110:112. Dallas še naprej zaseda peto mesto s 25-23.