Čančarju vidnejša vloga ob zmagi v LA-ju, poraz Dragićevih bikov

Los Angeles, 26. novembra - Slovenski košarkarski reprezentant Vlatko Čančar je s svojimi Denver Nuggets v severnoameriški ligi NBA gostoval pri Los Angeles Clippers in zmagal s 114:104. Čančar je imel tokrat vidnejšo vlogo; v 25 minutah je k zmagi prispeval 13 točk in dve podaji ter ukradeno žogo. Goran Dragić pa je s Chicago Bulls po podaljšku izgubil v gosteh v Oklahomi.

Japonska.
Slovenski košarkar Vlatko Čančar.

Thunder je bil boljši s 123:119. Shai Gilgeous-Alexander je k zmagi domačih prispeval 30 točk, vključno s petimi zaporednimi prostimi meti v zadnji minuti podaljška.

Na drugi strani je DeMar DeRozan za bike, ki so pred tem premagali tako najboljšo ekipo lige Boston kot Milwaukee, prav tako zbral 30 točk, vendar je zgrešil ključni koš v podaljšku.

Dragić ni bil najbolj razpoložen; odigral je 11 minut tekme, v tem času pa zbral le dve točki in zadel le enega od petih metov na koš.