Salzburg - SŽ Olimpija 2:3 (0:1, 0:1, 2:0; 0:1)

Salzburg, 28. novembra - Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 22. kroga lige ICEHL v gosteh po kazenskih strelih premagali Salzburg s 3:2.

Hokejska palica, čelada.

Ljubljanski hokejisti so na najboljši način prekinili manjši mrk, ko so dve zaporedni tekmi visoko izgubili. Danes so se v Salzburgu spet predstavili v vlogi, kot se spodobi za vodilno zasedbo lige, ter se Salzburžanom oddolžili za visok poraz pred devetimi dnevi.

Bili so blizu zmage že po rednem delu, nato so si jo priigrali po kazenskih strelih. Gostje so vodili z 2:0, a so domači v zadnji tretjini zadeli dvakrat v dobri minuti, nato pa zapravili kazenski strel.

V rednem delu je oba gola za Ljubljančane dosegel Tadej Čimžar, pri kazenskih strelih pa je bil edini uspešen izvajalec Gregor Koblar.

Naslednjo tekmo bodo Ljubljančani igrali v torek, ko bodo v Tivoliju gostili ekipo iz Gradca.