Dončić ob vrnitvi pomagal prekiniti negativni niz Dallasa

Los Angeles, 24. novembra - Slovenski košarkarski zvezdnik Dallas Mavericks Luka Dončić se je ponoči vrnil po poškodbi gležnja in kolena. V severnoameriški ligi NBA je ob zmagi po podaljšku proti Los Angeles Clippers s 112:104 dosegel 26 točk in pomagal prekiniti niz treh zaporednih porazov Dallasa.

Japonska, Tokio.
Slovenski košarkar Luka Dončić.

Ljubljančan je izpustil zadnje tri tekme Dallasa, tokrat pa je pred obračunom s Clippers dobil zeleno luč za vrnitev in Dallasu takoj pomagal do desete zmage v sezoni.

V 41:09 minute je Dončić dosegel 26 točk, dodal še devet skokov in devet podaj.

Na ostalih tekmah so košarkarji Portland Trail Blazers ugnali moštvo Denver Nuggets s 119:100. Vlatko Čančar je pri gostih prvič to sezono dobil priložnost za igro, potem ko se je vrnil v ekipo zlatih zrn iz razvojne lige. V 3:25 minute je dosegel eno točko s črte prostih metov.