Mladi nogometaši izgubili v Albaniji

Tirana, 11. oktobra - Mlada slovenska nogometna reprezentanca do 21 let je v tekmi kvalifikacij za evropsko prvenstvu 2023 v albanskem Elbasanu z domačo reprezentanco izgubila z 0:2.

Slovenci so nazadnje prijetno presenetili in po preobratu v drugem polčasu v Celju igrala neodločeno 2:2 z Anglijo. Danes so bili v četrti tekmi kvalifikacij za Slovenijo tekmeci Albanci, ki so pred začetkom dvoboja imeli na lestvici dve točki naskoka, na koncu pa je Slovenija po slabem začetku drugega polčasa izgubila z 0:2.

Slovenci so imeli veliko priložnosti, a so bili neučinkoviti, že v sodnikovem dodatku pa je Tamar Svetlin tudi zapravil enajstmetrovko.

Slovenija tako ostaja na četrtem mestu na lestvici, naslednjo tekmo bo čez mesec dni z istim tekmecem igrala v Kopru.