Krimovke proti Metzu nemočne tudi v domači dvorani

Ljubljana, 16. januarja - Rokometašice Krima Mercatorja so na današnji tekmi 11. kroga evropske lige prvakinj v domači dvorani izgubile proti Metzu z 22:26.

Ljubljančanke po današnjem porazu proti Metzu zasedajo nehvaležno sedmo mesto, ki ne omogoča nadaljevanja tekmovanja med evropsko klubsko elito. Varovanke Uroša Bregarja so še drugič v sezoni morale priznati premoč favoriziranim Francozinjam, na nesrečo Krimovk pa je v tem krogu še danski Esbjerg v gosteh ugnal moštvo madžarskega Ferencvarosa in skočil na šesto mesto.

Krimovke so že v prvem polčasu zaostale za štiri gole, ključne minute pa so bile začetne v drugem delu, ko so Francozinje prišle do osmih golov razlike za dokaj mirno končnico.

Pri Ljubljančankah je bila s petimi goli najbolj učinkovita Sercien Ugolinova, štiri je dodala Samara Da Silva Vieira.