Granerud pred Tandejem v Neustadtu, Peter Prevc 13.

Titisee-Neustadt, 10. januarja - Vodilni skakalec v svetovnem pokalu Norvežan Halvor Egner Granerud, vodilni že po prvi seriji druge tekme svetovnega pokala v Titisee-Neustadtu, je prišel do šeste zmage to sezono. Pod žarometi je bil drugi njegov rojak Daniel Andre Tande. Med le tremi slovenskimi finalisti je bil s 13. mestom najboljši Peter Prevc.

Planica.
Smučarski skakalec Halvor Egner Granerud.

Od šestih Slovencev na tekmi so se trije uvrstili med trideseterico, najboljši med njimi je bil Peter Prevc. Najboljši Slovenec to zimo Anže Lanišek je bil po prvi seriji deveti, po drugi pa je končal na 15. mestu.

Edini preostali slovenski finalist Žiga Jelar je v finalni seriji napredoval na 26. mesto. Brez točk so vnovič ostali Cene Prevc, Tilen Bartol in Domen Prevc s 36., 37. in 42. mestom.

Skakalce nove tekme svetovnega pokala čakajo že prihodnji konec tedna v Zakopanah.