Kopitar in kralji izgubili proti Carolini

Los Angeles, 16. oktobra - Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL izgubili proti Carolini Hurricanes z 0:2. Za zmago moštva, ki domuje v Raleighu, sta zadela Martin Nečas v drugi tretjini in Sebastian Aho ob izteku tretje. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar in soigralci v ekipi Los Angelesa so izgubili tretjič po vrsti in četrtič v sezoni.

ZDA, New York.
Hokejisti Los Angeles Kings.

Carolina je trenutno najboljša ekipa lige NHL, proti kraljem je zabeležila šesto zmago na sedmi tekmi. Eden ključnih mož ob zmagi je bil vratar Petr Mrazek, ki je zbral 31 obramb in vpisal 19. shutout v karieri. Njegov vratarski kolega pri Kings Jack Campbell je ustavil 21 strelov.

Kopitar je na ledu preživel 19 minut in 57 sekund, v tem času je na gol Mrazka sprožil dva strela.