Mladi slovenski nogometaši v Lendavi remizirali z Gruzijo

Lendava, 10. junija - Slovenska nogometna reprezentanca do 21 let je na prijateljski tekmi v Lendavi remizirala z Gruzijo z 1:1. Za Gruzijo je v 32. minuti zadel Luka Lokošvili, za izenačenje je v 63. minuti poskrbel Haris Kadrić.

Slovenska nogometna reprezentanca.

Mladi Slovenci so v 14. minuti preko Luke Štora prišli do prve omembe vredne priložnosti, po njej pa so bili Gruzijci boljši tekmec. V 32. minuti so ob nezbrani domači obrambi ter Adamu Gnezdi Čerinu zadeli po strelu osrednjega branilca Luke Lokošvilija.

V drugem polčasu so se Slovenci pokazali v lepši luči. V 52. minuti je Egzon Kryeziu stresel prečko, v 63. minuti pa je Slovenija prišla do zasluženega gola za izenačenje. Rezervist Haris Kadrić je izkoristil podajo Adisa Hodžića z desne stran ter neodločnost gruzijskega vratarja.