Kralji kljub golu Kopitarja po podaljšku izgubili v Bostonu

Boston, 10. februarja - Hokejisti Los Angelesa z Anžetom Kopitarjem so v severnoameriški ligi NHL po treh zmagah doživeli nov poraz. V Bostonu so jih gostitelji premagali po podaljšku s 5:4. Kopitar se je vpisal med strelce za vodstvo z 2:1, a to ni bilo dovolj. Odločilni gol je v tretji minuti podaljška dosegel Patrice Dargeron.

ZDA, Los Angeles.
Hokejisti Los Angeles Kingsov Jeff Carter, Anže Kopitar in Drew Doughty.
Arhiv Xinhua/STA

Hokejisti Los Angelesa so v drugi tretjini z golom Kopitarja povedli z 2:1. Slovenski zveznik je dobil lepo podajo od Dustina Brownav 35. minuti. Boston je nato v zadnjem delu zadel trikrat zaporedoma, Nate Thompson in Oscar Fantenberg z goloma v 50. in 56. minuti pa sta Los Angelesu priigrala podaljšek. V njem je klonil vratar Jonathan Quick, ki je imel pred golom Dargerona 28 obramb.