Višnarjeva peta v Estoniji

Otepaeae, 19. januarja - Katja Višnar je bila na sprinterski tekmi za svetovni pokal v smučarskem teku v estonskem kraju Otepaeae peta. Zmagala je Norvežanka Maiken Caspersen Falla. Na 1,3 kilometra dolgi progi v klasični tehniki sta Anamarija Lampič in Miha Šimenc sta izpadla v četrtfinalu; Lampičeva je bila, 13. Šimenc pa 19.

Tekačica na smučeh Katja Višnar.

Višnarjeva je dosegla sedmi čas kvalifikacij, 3,08 sekunde je zaostala za Švedinjo Stino Nilsson, ki je bila najhitrejša. Anamarija Lampič je bila s 4,37 sekunde zaostanka 12. Šimenc se je v nadaljevanje tekmovanja uvrstil s 27. mestom, za prvouvrščenim Kläbom je zaostal 9,09 sekunde.

Preostala slovenska predstavnika sta izpadla. Anita Klemenčič je bila 39., Benjamin Črv pa 65.