Los Angeles ostaja pri dveh zmagah

New York, 21. oktobra - Hokejisti Los Angeles Kings v severnoameriški profesionalni hokejski ligi še ne najdejo ritma. V svoji osmi tekmi so še šestič izgubili, petič v rednem delu tekme. S 5:1 so jih v Los Angelesu ugnali hokejisti Buffalo Sabres, največ zaslug za to ima Jeff Skinner, ki je petič v karieri dosegel tri gole.

ZDA, Los Angeles.
Los Angeles Kings.
Arhiv Tanjug/STA

Tri podaje je prispeval Jack Eichel, Jason Pominville pa je dodal gol in podajo, s tem je prišel do svoje 700. točke v 995. tekmi NHL.

Anže Kopitar se je po bolezni vrnil na igrišče, a tako kot njegova ekipa, ki je izgubila četrtič v nizu in od katere sta trenutno na lestvici uspešnosti slabši le dve, ni bil posebej razpoložen. V 24 minutah na ledu ni niti enkrat ustrelil v okvir vrat. Edini gol za gostitelje, ki so proti Buffalu doma izgubili prvič po 15 letih, je dosegel Drew Doughty.