Maribor - Olimpija 2:3 (1:1)

Maribor, 20. maja - Nogometaši ljubljanske Olimpije so sinoči v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Maribor s 3:2 in se znova prebili na vrh lestvice, kjer imajo dve točki prednosti pred večnim tekmecem.

Maribor.
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Maribor s 3:2 (1:1) in se znova prebili na vrh lestvice, kjer imajo dve točki prednosti pred današnjim tekmecem.

Maribor.

Ljubljana, Stadion Stožice.
Derbi prve nogometne lige med Olimpijo in Mariborom.

Za Ljubljančane so zadeli Dario Čanađija v tretji, Rok Kronaveter v 74. z bele točke in Andres Vombergar v 90. minuti. Pri domačih je oba zadetka prispeval Luka Zahović, in sicer v 12. in 52. minuti.