Hokejisti iz Las Vegasa usodni za Kopitarjeve kralje

Los Angeles, 18. aprila - Hokejisti iz Los Angelesa, kjer igra Slovenec Anže Kopitar, so končali sezono v severnoameriški ligi NHL. V prvem krogu končnice zahodne konference so jih izločili tekmeci iz Las Vegasa, ki so dosegli štiri tesne zmage, na današnjem zadnjem dvoboju v Staples Centru so slavili z 1:0. Edini gol je dosegel Brayden McNabb v 25. minuti.

ZDA, Los Angeles.
Hokejisti Los Angeles Kings.
Arhiv Xinhua/STA

Kopitar je na ledeni ploskvi preživel 24:21 minute, v tem času pa je sprožil dva strela.

Na sporedu sta bili še dve tekmi: na drugi tekmi zahodne konference je Winnipeg v gosteh premagal Minnesoto z 2:0 in vodstvo v zmagah povišal na 3:1, na edinem dvoboju vzhodne konference pa je Washington v gosteh po podaljšku ukanil Columbus in izid v zmagah znižal na 1:2.