Winnipeg s 6:1 boljši od Colorada

Columbus, 17. februarja - V severnoameriški hokejski ligi NHL so bile v noči na soboto na sporedu štiri tekme. Columbus Blue Jackets so po podaljšku izgubili proti Philadelphia Flyers z 1:2, Carolina Hurricanes so izgubili proti New York Islanders z 0:3, Winnipeg Jets so premagali Colorado Avalanche s 6:1, Dallas Stars pa St. Louis Blues z 2:1.

Edina tekma, ki se je sinoči v NHL končala po podaljšku, je bila med Columbusom in Philadelphio. Letalci so končno končali negativen niz v Columbusu. Sean Couturier je zadel v drugi minuti podaljška in s tem končal niz 11 zaporednih tekem brez zmage na ledu modrih jopičev. Za Philadelphio je zadel še Wayne Simmonds. Izenačil je Cam Atkinson proti koncu zadnje tretjine.

Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja bodo drevi po srednjeevropskem času gostovali pri Buffalo Sabres.