Golden Statu so se zatresle hlače v Torontu

Toronto, 14. januarja - Prvaki severnoameriške košarkarske lige NBA Golden State Warriors so tokrat gostovali pri Toronto Raptors in prišli do 19. zmage na gostovanjih. Čeprav so zapravili prednost 27 točk ob polčasu, so zdržali do konca in proti drugi ekipi vzhodne konference slavili s 127:125. Klay Thompson je k zmagi prispeval 26 točk, Kevin Durant pa točko manj.

Pri gostiteljih je z 42 točkami blestel DeMar DeRozan, ki je vrnil Toronto v igro in mu pomagal ujeti vlak ter se več kot dve minuti pred koncem približati na 119:121, a na koncu mu je s soigralci zmanjkalo časa za preobrat, tako da so še osmič zapored izgubili proti bojevnikom.

Košarkarji Miami Heat z Goranom Dragićem so imeli prost večer. Naslednja tekma jih čaka v noči na ponedeljek po srednjeevropskem času, ko bodo gostili Milwaukee Bucks.