Felix Neureuther zmagovalec v Leviju

Levi, 12. novembra - Nemec Felix Neureuther je zmagovalec slaloma za svetovni pokal v alpskem smučanju v Leviju. Drugo mesto je zasedel Norvežan Henrik Kristoffersen, tretji pa je bil Šved Mattias Hargin. Vodilni po prvi vožnji Britanec Dave Ryding je tik po merjenju vmesnega časa, kjer je še povišal prednost, odstopil. Slovenci niso smučali v finalu.

Kranjska Gora.
Nemški smučar Felix Neureuther.

Na današnjem slalomu so med 92 tekmovalci nastopili tudi trije Slovenci, Štefan Hadalin je nosil številko 47, Žan Grošelj številko 59, Žan Kranjec pa je nastopil s številko 65, a so vsi trije zaostali za finalom najboljše trideseterice. Hadalin si je na koncu razdelil 41. mesto, Kranjec je bil 55., Grošelj pa 57.

Karavana svetovnega pokala se zdaj seli onstran Atlantika v kanadski Lake Louise, kjer bodo predvidoma od 22. do 26. novembra na sporedu hitre discipline.