Maribor šest tednov brez Luke Zahovića

Maribor, 20. avgusta - Nogometaš Maribora Luka Zahović, ki se je poškodoval na sinočnji prvenstveni tekmi proti Krškemu, s 3:2 so zmagali Mariborčani, bo dalj časa odsoten z igrišč. Zahović, sin športnega direktorja ekipe Zlatka Zahovića, je pri padcu v prvem polčasu utrpel zlom ključnice, zaradi operacije, ki je potrebna, pa bo z igrišč odsoten vsaj šest tednov.

Maribor.
Nogometaš Luka Zahović.

Mladi mariborski napadalec je sinoči med dvobojem z Leom Ejupom, ta je prejel tudi rumeni karton, v 10. minuti moral z igrišča. Po padcu se je prijel za ključnico, podroben zdravniški pregled pa je razkril zlom.

Zahović bo moral tako izpustiti tudi povratno kvalifikacijsko tekmo za uvrstitev v ligo prvakov proti Hapoelu iz Beršebe, kjer Mariborčani v torek na razprodanem Ljudskem vrtu lovijo zaostanek 1:2. Če ekipa ne bo uspešna, bo jesen nadaljevala s tekmami v evropski ligi.