Zadnje novice

Slovenija 0:30

Začenjajo se gradbena dela za ljubljansko džamijo

Na mestu, kjer je predvidena postavitev Islamskega kulturnega centra z džamijo, se danes začenjajo gradbena dela. Prvi beton v temeljno ploščo centra bosta dopoldne simbolično vgradila islamski mufti Nedžad Grabus in ljubljanski župan Zoran Janković.

šport 5.5.2015 23:26

Juventus - Real Madrid 2:1 (1:1)

Nogometaši torinskega Juventusa so v prvi tekmi polfinala lige prvakov proti Real Madridu prišli do minimalne prednosti. Na domačem igrišču so zmagali z 2:1 (1:1), v drugem polčasu je odločilen gol v 58. minuti iz enajstmetrovke dosegel Argentinec Carlos Tevez.

šport 5.5.2015 23:04

Švicarji z minimalno zmago, Belorusi zanesljivo, Slovenija izgubila

Na svetovnem prvenstvu v hokeju so bile danes, ko je igrala tudi Slovenija proti Slovaški (1:3), na sporedu še tri tekme. V slovenski skupini je prepričljivo zmago dosegla Belorusija, ki je s 5:1 premagala Dansko, v Pragi pa je Nemčija spet izgubila, tokrat s Švico z 0:1.

šport 5.5.2015 22:55

Slovenija - Slovaška 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)

Slovenska hokejska reprezentanca je v tretji tekmi na svetovnem prvenstvu elitne skupine na Češkem doživela še tretji poraz. Danes je v Ostravi izgubila s Slovaško z 1:3 (1:0, 0:0, 0:3). Za Slovenijo je edini gol dosegel Jan Urbas v sedmi minuti.