Radovljičanke brez Sambrailove in norme za OI

Kranj, 7. avgusta - Kranjskih organizatorjev letošnjega odprtega prvenstva Slovenije v plavanju se je vreme usmililo in z dnevom zamude jim je uspelo izpeljati finalne obračune drugega dne. Z naslovi državnih prvakov so se v moški konkurenci okronali Emil Tahirovič (Merit Triglav) na 50 prsno, Marko Milenkovič (Radovljica) na 400 mešano, Blaž Medvešek (Ilirija) na 200 hrbtno in Jernej Godec (Ilirija) na 200 prosto. Med dekleti je na 50 prsno slavila Tamara Sambrailo (Radovljica), na 200 prosto Anja Čarman (Merit Triglav), na 400 mešano je bila najhitrejša Anja Klinar (Radovljica), še en naslov državne prvakinje pa je na 200 hrbtno z drugim mestom za Ukrajinko Jano Kločkovo osvojila Anja Čarman. Radovljičanke so sicer zmagale v štafeti na 4 x 100 mešano, a ob odsotnosti Sambrailove zgrešile normo za olimpijske igre.

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 2.409 znakov (brez presledkov) oziroma 450 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov