Zmaga Špele Gala, Tjaša Šeme trikrat za las ob kolajno

Brno, 20. maja - Slovenski reprezentantki Špela Gala in Tjaša Šeme sta na močnem mednarodnem turnirju v ritmični gimnastiki na Češkem, kjer je nastopilo kar 72 tekmovalk iz Rusije, Belorusije, Ukrajine, Izraela, Češke, Slovaške, Poljske, Avstrije, Belgije, Litve in Slovenije, dosegli velik uspeh. Tjaša Šeme je med 17 članicami kljub napakam v vaji z žogo zasedla šesto mesto, najboljša slovenska mladinka Špela Gala pa je bila med 30 ritmičarkami sedma. Obe sta se uvrstili tudi v vse štiri finalne nastope, kjer je Špela Gala zmagala v vaji z obročem ter si priborila še po eno četrto, šesto in osmo mesto, Tjaša Šeme pa je bila kar trikrat le za las ob kolajno, saj je s kolebnico, žogo in kiji pristala na četrtem mestu, z obročem pa je bila peta.

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 428 znakov (brez presledkov) oziroma 78 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov