Herminator že v akciji

Sölden, 29. oktobra - Nova sezona v alpskem smučanju v moški konkurenci vsaj v veleslalomu ne bo dosti drugačna kot prejšnja. Avstrijska reprezentanca na čelu s Hermannom Maierjem je že na uvodni tekmi v Soeldnu dokazala, da je spet odlično pripravljena. Maier je še enkrat več povsem potolkel konkurenco, svojega rojaka Stephana Eberharterja je premagal za dobro sekundo. Tretje mesto je zasedel Šved Fredrik Nyberg. Slovenci za razliko od lanske premierne tekme v Tignesu tokrat niso osvojil točk. Prvi adut Mitja Kunc je na prvi progi izpadel, še najbližje finalu pa je bil Uroš Pavlovčič, ki je na prvi progi dosegel 32. čas, za 30. je zaostal 12 stotink. Jernej Reberšak je zasedel 38., Jernej Koblar 45., Rene Mlekuž pa 46. mesto.

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 3.141 znakov (brez presledkov) oziroma 631 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov