V finalu štirje Slovenci

Milano, 24. junija - Na evropskem prvenstvu v kajaku in kanuju na divjih vodah v italijanski Mezzani so se slalomisti pomerili v kvalifikacijah. Med kajakaši so se v finale uvrstili trije slovenski predstavniki; Miha Terdič je bil drugi, Dejan Kralj šesti, Fedja Marušič 15., v finale pa se ni uspelo uvrstiti Andreju Nolimalu, ki je osvojil 23. mesto. Med kajakašicami se nobeni izmed slovenskih tekmovalk ni uspelo uvrstiti v finale, še najbližje je bila 16-letna Nina Mozetič, ki je osvojila 24. mesto, nekoliko pa sta razočarali Nada Mali (27.) ter Jana Mali (29.). Med kanuisti se je v finale uspelo uvrstiti le Simonu Hočevarju (5. mesto), preostala trojica pa je imela manj sreče, saj je Dejan Stevanovič osvojil 20., Gregor Terdič 24., Jurij Korenjak pa 27. mesto.

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 870 znakov (brez presledkov) oziroma 189 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov