Cedevita Olimpija in Bešiktaš za četrtfinale evropskega pokala
Ljubljana, 5. marca - Košarkarji Cedevite Olimpije in Bešiktaša se bodo danes ob 19.30 v Stožicah pomerili za mesto v četrtfinalu evropskega pokala.
Ljubljana.
Košarka, košarkarska žoga.
Foto: Bor Slana/STA
Arhiv STA
Po štirih mesecih in pol ter osemnajstih tekmah rednega dela, v katerih sta ekipi zbrali po 10 zmag in 8 porazov, bo o četrtfinalu odločala zgolj ena tekma. Prednost domače dvorane ima Cedevita Olimpija, ki je v skupini B zasedla četrto mesto, medtem ko so bili Turki v skupini A peti.
Zmagovalec dvoboja se bo v četrtfinalu prav tako na eno tekmo pomeril s turškim Bahčešehirjem, poraženec pa bo zaključil z nastopi v evropskem pokalu. Tekma bo naslednji teden v Istanbulu.
Cedevita Olimpija poziva gledalce naj na tekmo pridejo pravočasno, predvsem pa z javnim prevozom, saj v dvorani in okolici ni dovolj parkirnih mest za vse obiskovalce.