Minister Props ob obisku Upravne enote Ljubljana zadovoljen ob doseženem napredku

Ljubljana, 6. decembra - Minister za javno upravo Franc Props je ob današnjem obisku Upravne enote Ljubljana izrazil zadovoljstvo, da pri knjiženju novih zadev ni več zaostankov. Z v. d. načelnika upravne enote Markom Grujičićem sta govorila še o nekaterih ukrepih, ki bi v bližnji prihodnosti lahko vodili do tega, da bodo zadeve narejene tekoče in v pričakovanih rokih, je povedal.

Ljubljana. Minister za javno upravo Franc Props. Foto: Jure Makovec/STA Arhiv STA

Ljubljana.
Minister za javno upravo Franc Props.
Foto: Jure Makovec/STA
Arhiv STA

Grujičić je med prioritetami za naprej je izpostavil odpravljanje nerešenih zadev na področju gradbenih zadev in tujcev ter strukturne spremembe organizacije.

Kar zadeva tujce, po njegovih besedah z odpravo krajevne pristojnosti beležijo nekaj manjše število vlog. A ker je bilo v zadnjih dveh mesecih večje število vlog študentov, pričakuje, da se bodo učinki videli v roku treh do šestih mesecev.

tz/mo/mo
© STA, 2024