Košarkarji Olimpije brez Omića v novo sezono
Ljubljana, 2. avgusta - Košarkarska ekipa Cedevite Olimpije bo v novo tekmovalno sezono 2023/24 vstopila brez Alena Omića, ki se je v Ljubljano vrnil konec novembra 2021 ter med drugim osvojil dva naslova slovenskega državnega prvaka in bil v sezoni 2021/22 tudi izbran za najkoristnejšega igralca finalnega niza državnega prvenstva, so sporočili iz Olimpije.
Ljubljana.
Slovenski košarkar Alen Omić.
Foto: Anže Malovrh/STA
Arhiv STA
Nekdanji slovenski reprezentant Omić je dres ljubljanskega kluba že nosil med letoma 2012 in 2015, z zmaji pa je takrat dvakrat osvojil naslov slovenskega superpokalnega in enkrat naslov slovenskega pokalnega prvaka.
V Tuzli rojeni 2,16 metra visoki center je nato v dresu Cedevite Olimpije v drugem obdobju osvojil dva naslova slovenskega državnega prvaka, dva naslova slovenskega pokalnega prvaka in en naslov slovenskega superpokalnega prvaka.