Izidi rokometnega SP za moške (2)

Ljubljana, 16. januarja - Izidi 3. kroga rokometnega svetovnega prvenstva za moške, ki ga gostita Poljska in Švedska (2).

* Izidi, 2. krog:
* ponedeljek, 16. januar:
- skupina A (Krakov):
Črna gora - Čile              35:33 (20:18)
Iran - Španija                22:35 (11:21)
- lestvica:
1. Španija              3  3  0  0  99:73  6
2. Črna gora            3  2  0  1  94:94  4
3. Iran                 3  1  0  2  78:93  2
4. Čile                 3  0  0  3  83:94  0

- skupina B (Katovice):
Slovenija - Francija          31:35 (14:16)
Poljska - Savdska Arabija     27:24 (13:12)
- lestvica:
1. Francija             3  3  0  0 102:78  6
2. Slovenija            3  2  0  1  96:77  4
3. Poljska              3  1  0  2  74:82  2
4. Savdska Arabija      3  0  0  3  86:101 0

- skupina C (Göteborg):
Brazilija - Zelenortski otoki 30:28 (17:15)
Urugvaj - Švedska             12:47 (8:25)
- lestvica:
1. Švedska              3  3  0  0 107:57  6
2. Brazilija            3  2  0  1  83:78  4
3. Zelenortski otoki    3  1  0  2  88:89  2
4. Urugvaj              3  0  0  3  61:115 0

- skupina D (Kristianstad):
Južna Koreja - Islandija      25:38 (13:19)
Portugalska - Madžarska       27:20 (16:9)
- lestvica:
1. Islandija            3  2  0  1  96:81  4
2. Portugalska          3  2  0  1  85:74  4
3. Madžarska            3  2  0  1  85:82  4
4. Južna Koreja         3  0  0  3  76:105 0

* torek, 17. januar:
- skupina E (Katovice):
18.00 Alžirija - Nemčija
20.30 Katar - Srbija
Nemčija - Srbija                    34:33 (19:17)
Katar - Alžirija                    29:24 (12:11)
- lestvica:
1. Nemčija              2  2  0  0  65:60  4
2. Srbija               2  1  0  1  69:61  2
3. Katar                2  1  0  1  56:55  2
4. Alžirija             2  0  0  2  51:65  0

- skupina F (Krakov):
18.00 Severna Makedonija - Argentina
20.30 Nizozemska - Norveška
- lestvica:
1. Norveška             2  2  0  0  71:48  4
2. Nizozemska           2  2  0  0  63:43  4
3. Argentina            2  0  0  2  40:61  0
4. Severna Makedonija   2  0  0  2  51:73  0

- skupina G (Jönköping):
18.00 ZDA - Egipt
20.30 Hrvaška - Maroko
- lestvica:
1. Egipt                2  2  0  0  61:41  4
2. Hrvaška              2  1  0  1  62:53  2
3. ZDA                  2  1  0  1  50:67  2
4. Maroko               2  0  0  2  46:58  0

- skupina H (Malmö):
18.00 Belgija - Bahrajn
20.30 Tunizija - Danska
- lestvica:
1. Danska               2  2  0  0  79:49  4
2. Belgija              2  1  0  1  59:72  2
3. Tunizija             2  0  1  1  56:58  1
4. Bahrajn              2  0  1  1  48:63  1
jz/jz
© STA, 2023