Čančar z Denverjem do zmage, Dragić s Chicagom izgubil

Denver, 10. januarja - Košarkarji Denver Nuggets so ponoči s 122:109 v domači dvorani premagali Los Angeles Lakers in ostajajo na vrhu zahodne konference v severnoameriški ligi NBA. Slovenski košarkar Vlatko Čančar je za Nuggets dosegel dve točki. Prav toliko jih je ob gostujočem porazu svojih Chicago Bulls z 99:107 proti Boston Celtics prispeval drugi Slovenec Goran Dragić.

Japonska.
Slovenski košarkar Vlatko Čančar.

Čančar je s klopi znova dobil izdatno minutažo ob zmagi Denverja. Odigral je 25:56 minute in v tem času iz štirih poskusov enkrat zadel iz igre. V statistiko je vpisal še štiri skoke, dve podaji in eno ukradeno žogo.

Dragić je prav tako s klopi odigral 15:41 minute in v tem času enkrat zadel iz igre. Poskusil je štirikrat, v statistiko pa dodal še dva skoka in eno podajo.

V noči na jutri bo na parket stopil Luka Dončić, ki ga z Dallas Mavericks čaka obračun proti Los Angeles Clippers.