Izidi SP v nogometu (1)

Doha, 10. decembra - Izidi nogometnega svetovnega prvenstva v Katarju in lestvice (1).

* Skupina A:
- nedelja, 20. november:
Al Bajt: Katar - Ekvador                     0:2 (0:2)
- ponedeljek, 21. november:
Al Tumama: Senegal - Nizozemska              0:2 (0:0)
- petek, 25. november:
Al Tumama: Katar - Senegal                   1:3 (0:1)
Kalifa: Nizozemska - Ekvador                 1:1 (1:0)
- torek, 29. november:
Kalifa: Ekvador - Senegal                    1:2 (0:1)
Al Bajt: Nizozemska - Katar                  2:0 (1:0)
- lestvica:
1. Nizozemska          3  2  1  0  5:1  7
2. Senegal             3  2  0  1  5:4  6
3. Ekvador             3  1  1  1  4:3  4
4. Katar               3  0  0  3  1:7  0

* Skupina B:
- ponedeljek, 21. november:
Kalifa: Anglija - Iran                       6:2 (3:0)
Ahmad bin Ali: ZDA - Wales                   1:1 (1:0)
- petek, 25. november:
Ahmad bin Ali: Wales - Iran                  0:2 (0:0)
Al Bajt: Anglija - ZDA                       0:0
- torek, 29. november:
Ahmad bin Ali: Wales - Anglija               0:3 (0:0)
Al Tumama: Iran - ZDA                        0:1 (0:1)
- lestvica:
1. Anglija            3  2  1  0  9:2  7
2. ZDA                3  1  2  0  2:1  5
3. Iran               3  1  0  2  4:7  3
4. Wales              3  0  1  2  1:6  1

* Skupina C:
- torek, 22. november:
Lusail Iconic: Argentina - Savdska Arabija   1:2 (1:0)
974: Mehika - Poljska                        0:0
- sobota, 26. november:
Education City: Poljska - Savdska Arabija    2:0 (1:0)
Lusail Iconic: Argentina - Mehika            2:0 (0:0)
- sreda, 30. november:
974: Poljska - Argentina                     0:2 (0:0)
Lusail Iconic: Savdska Arabija - Mehika      1:2 (0:0)
- lestvica:
1. Argentina          3  2  0  1  5:2  6
2. Poljska            3  1  1  1  2:2  4
3. Mehika             3  1  1  1  2:3  4
4. Savdska Arabija    3  1  0  2  3:5  3

* Skupina D:
- torek, 22. november:
Education City: Danska - Tunizija            0:0
Al Džanoub: Francija - Avstralija            4:1 (2:1)
- sobota, 26. november:
Al Džanoub: Tunizija - Avstralija            0:1 (0:1)
974: Francija - Danska                       2:1 (0:0)
- sreda, 30. november:
Al Džanoub: Avstralija - Danska              1:0 (0:0)
Education City: Tunizija - Francija          1:0 (0:0)
- lestvica:
1. Francija           3  2  0  1  6:3  6
2. Avstralija         3  2  0  1  3:4  6
3. Tunizija           3  1  1  1  1:1  4
4. Danska             3  0  1  2  1:3  1

* Skupina E:
- sreda, 23. november:
Kalifa: Nemčija - Japonska                   1:2 (1:0)
Al Tumama: Španija - Kostarika               7:0 (3:0)
- nedelja, 27. november:
Ahmad bin Ali: Japonska - Kostarika          0:1 (0:0)
Al Bajt: Španija - Nemčija                   1:1 (0:0)
- četrtek, 1. december:
Kalifa: Japonska - Španija                   2:1 (0:1)
Al Bajt: Kostarika - Nemčija                 2:4 (0:1)
- lestvica:
1. Japonska           3  2  0  1  4:3  6
2. Španija            3  1  1  1  9:2  4
3. Nemčija            3  1  1  1  6:5  4
4. Kostarika          3  1  0  2  3:11 3

* Skupina F:
- sreda, 23. november:
Al Bajt: Maroko - Hrvaška                    0:0
Ahmad bin Ali: Belgija - Kanada              1:0 (1:0)
- nedelja, 27. november:
Al Tumama: Belgija - Maroko                  0:2 (0:0)
Kalifa: Hrvaška - Kanada                     4:1 (2:1)
- četrtek, 1. december:
Ahmad bin Ali: Hrvaška - Belgija             0:0
Al Tumama: Kanada - Maroko                   1:2 (1:2)
- lestvica:
1. Maroko             3  2  1  0  4:1  7
2. Hrvaška            3  1  2  0  4:1  5
3. Belgija            3  1  1  1  1:2  4
4. Kanada             3  0  0  3  2:7  0

* Skupina G:
- četrtek, 24. november:
Al Džanoub: Švica - Kamerun                  1:0 (0:0)
Lusail Iconic: Brazilija - Srbija            2:0 (0:0)
- ponedeljek, 28. november:
Al Džanoub: Kamerun - Srbija                 3:3 (1:2)
974: Brazilija - Švica                       1:0 (0:0)
- petek, 2. december:
974: Srbija - Švica                          2:3 (2:2)
Lusail Iconic: Kamerun - Brazilija           1:0 (0:0)
- lestvica:
1. Brazilija          3  2  0  1  3:1  6
2. Švica              3  2  0  1  4:3  6
3. Kamerun            3  1  1  1  4:4  4
4. Srbija             4  0  1  2  5:8  1

* Skupina H:
- četrtek, 24. november:
Education City: Urugvaj - Južna Koreja       0:0
974: Portugalska - Gana                      3:2 (0:0)
- ponedeljek, 28. november:
Education City: Južna Koreja - Gana          2:3 (0:2)
Lusail Iconic: Portugalska - Urugvaj         2:0 (0:0)
- petek, 2. december:
Al Džanoub: Gana - Urugvaj                   0:2 (0:2)
Education City: Južna Koreja - Portugalska   2:1 (1:1)
- lestvica:
1. Portugalska        3  2  0  1  6:4  6
2. Južna Koreja       3  1  1  1  4:4  4
3. Urugvaj            3  1  1  1  2:2  4
4. Gana               3  1  0  2  5:7  3

* Osmina finala:
- sobota, 3. december:
Kalifa: Nizozemska - ZDA                     3:1 (2:0)
Ahmad bin Ali: Argentina - Avstralija        2:1 (1:0)
- nedelja, 4. december:
Al Tumama: Francija - Poljska                3:1 (1:0)
Al Bajt: Anglija - Senegal                   3:0 (2:0)
- ponedeljek, 5. december:
Al Džanoub: Japonska - Hrvaška               2:4 (1:0, 1:1, 1:1) - 11 m
974: Brazilija - Južna Koreja                4:1 (4:0)
- torek, 6. december:
Education City: Maroko - Španija             3:0 (0:0, 0:0, 0:0) - 11 m
Lusail Iconic: Portugalska - Švica           6:1 (2:0)

* Četrtfinale:
- petek, 9. december:
Education City: Hrvaška - Brazilija          5:3 (0:0, 0:0, 1:1) - 11 m
Lusail Iconic: Nizozemska - Argentina        5:6 (0:1, 2:2, 2:2) - 11 m
- sobota, 10. december:
Al Tumama: Maroko - Portugalska              1:0 (1:0)
20.00 Al Bajt: Francija - Anglija

* Polfinale:
- torek, 13. december:
20.00 Lusail Iconic: Argentina - Hrvaška (PF1)
- sreda, 14. december:
20.00 Al Bajt: zmagovalec Ang/Fra - Maroko (PF2)

* Tekma za 3. mesto:
- sobota, 17. december:
20.00 Kalifa: poraženec PF1 - poraženec PF2

* Finale:
- nedelja, 18. december:
20.00 Lusail Iconic: zmagovalec PF1 - zmagovalec PF2
lr/tb/lr
© STA, 2022