Srbi in Kamerunci po tekmi preobratov z delitvijo točk

Doha, 28. novembra - Reprezentanci Kameruna in Srbije sta se na nogometnem svetovnem prvenstvu v Katarju v skupini G razšli brez zmagovalca s 3:3.

Katar, Al Wakrah.
Svetovno prvenstvo v nogometu 2022.
Kamerunski nogometaš Andre-Frank Zambo Anguissa v boju za žogo z dvema srbskima reprezentantoma.

Srbija je z zadetkoma Strahinje Pavlovića in Sergeja Milinkovića-Savića v sodnikovem dodatku prvega polčasa pripravila preobrat, pred tem je Kamerunce v vodstvo popeljal Jean-Charles Castelletto.

V drugem delu je po sijajni kombinaciji za 3:1 zadel Aleksandar Mitrović, v razmaku dveh minut pa sta nato izid izenačila Vincent Aboubakar in Eric Maxim Choupo-Moting.

V tej skupini bo ob 17. uri še obračun Brazilije in Švice. Na vrhu razpredelnice v skupini G imata Brazilija in Švica po tri točke, Kamerun in Srbija sledita s po eno.

Danes bosta na sporedu še zadnji tekmi drugega kroga v skupini H, ob 14. uri se bosta pomerili Južna Koreja in Gana, ob 20. uri pa še Portugalska in Urugvaj.