Čančar brez minutaže ob porazu Denverja

Denver, 23. novembra - Košarkarji Denver Nuggets so v severnoameriški ligi NBA doživeli sedmi poraz v tej sezoni. Od zasedbe iz Kolorada so bili v domači dvorani boljši igralci Detroit Pistons, ki so z izidom 110:108 prekinili niz sedmih porazov. Slovenski reprezentant Vlatko Čančar tokrat ni dobil priložnosti za igro.

Japonska.
Slovenski košarkar Vlatko Čančar.

Bojan Bogdanović je za prvo zmago Detroita v gosteh v tej sezoni dosegel 22 točk, nekdanji izjemni igralec Univerze v Koloradu Alec Burks je za Pistonse dosegel 21 točk, od tega sedem v četrti četrtini.

Potem ko je izpustil zadnje tri tekme, medtem ko je bil karanteni zaradi covida-19, je center Denverja Nikola Jokić dosegel 31 točk, 10 podaj in devet skokov.

Detroit je z razmerjem štirih zmag in 15 porazov predzadnja ekipa lige NBA in povsem na repu razpredelnice vzhodne konference. Denver z razmerjem 10:7 zaseda sedmo mesto na zahodu.