Celjani drevi na gostovanju v Szegedu

Szeged, 23. novembra - Rokometaši Celja Pivovarne Laško se bodo v 7. krogu lige prvakov drevi ob 18.45 pomerili z madžarskim Pickom iz Szegeda. V dosedanjem poteku tekmovanja so Celjani v skupini B zbrali dve točki ob presenečenju proti Kielu, preostalih pet dvobojev pa so izgubili.

Celje.
Celjski rokometaši.

Kljub petim porazom na lestvici varovanci Alema Toskića zasedajo šesto mesto, ki še vodi v osmino finala. Celjani se bodo v srditem boju za nastop v osmini finala najprej dvakrat pomerili s petkratnimi madžarskimi prvaki. Szeged je v tej sezoni lige prvakov premagal le Elverum, Celje pa je prav pri zadnjeuvrščeni norveški ekipi nazadnje izgubilo.

V Szegedu igrajo sicer kar štirje Slovenci, Borut Mačkovšek, Dean Bombač, Matej Gaber in Mario Šoštarić.