Izidi SP v nogometu (2)

Doha, 22. novembra - Izidi nogometnega svetovnega prvenstva v Katarju (2).

* Skupina A:
- nedelja, 20. november:
Al Bajt: Katar - Ekvador                     0:2 (0:2)
- ponedeljek, 21. november:
Al Tumama: Senegal - Nizozemska              0:2 (0:0)
- petek, 25. november:
14.00 Al Tumama: Katar - Senegal
17.00 Kalifa: Nizozemska - Ekvador
- torek, 29. november:
16.00 Kalifa: Ekvador - Senegal
16.00 Al Bajt: Nizozemska - Katar

* Skupina B:
- ponedeljek, 21. november:
Kalifa: Anglija - Iran                       6:2 (3:0)
Ahmad bin Ali: ZDA - Wales                   1:1 (1:0)
- petek, 25. november:
11.00 Ahmad bin Ali: Wales - Iran
20.00 Al Bajt: Anglija - ZDA
- torek, 29. november:
20.00 Ahmad bin Ali: Wales - Anglija
20.00 Al Tumama: Iran - ZDA

* Skupina C:
- torek, 22. november:
Lusail Iconic: Argentina - Savdska Arabija   1:2 (1:0)
17.00 974: Mehika - Poljska
- sobota, 26. november:
14.00 Education City: Poljska - Savdska Arabija
20.00 Lusail Iconic: Argentina - Mehika
- sreda, 30. november:
20.00 974: Poljska - Argentina
20.00 Lusail Iconic: Savdska Arabija - Mehika

* Skupina D:
- torek, 22. november:
Education City: Danska - Tunizija            0:0
20.00 Al Janoub: Francija - Avstralija
- sobota, 26. november:
11.00 Al Janoub: Tunizija - Avstralija
17.00 974: Francija - Danska
- sreda, 30. november:
16.00 Al Janoub: Avstralija - Danska
16.00 Education City: Tunizija - Francija

* Skupina E:
- sreda, 23. november:
14.00 Kalifa: Nemčija - Japonska
17.00 Al Tumama: Španija - Kostarika
- nedelja, 27. november:
11.00 Ahmad bin Ali: Japonska - Kostarika
20.00 Al Bajt: Španija - Nemčija
- četrtek, 1. december:
20.00 Kalifa: Japonska - Španija
20.00 Al Bajt: Kostarika - Nemčija

* Skupina F:
- sreda, 23. november:
11.00 Al Bajt: Maroko - Hrvaška
20.00 Ahmad bin Ali: Belgija - Kanada
- nedelja, 27. november:
14.00 Al Tumama: Belgija - Maroko
17.00 Kalifa: Hrvaška - Kanada
- četrtek, 1. december:
16.00 Ahmad bin Ali: Hrvaška - Belgija
16.00 Al Tumama: Kanada - Maroko

* Skupina G:
- četrtek, 24. november:
11.00 Al Janoub: Švica - Kamerun
20.00 Lusail Iconic: Brazilija - Srbija
- ponedeljek, 28. november:
11.00 Al Janoub: Kamerun - Srbija
17.00 974: Brazilija - Švica
- petek, 2. december:
20.00 974: Srbija - Švica
20.00 Lusail Iconic: Kamerun - Brazilija

* Skupina H:
- četrtek, 24. november:
14.00 Education City: Urugvaj - Južna Koreja
17.00 974: Portugalska - Gana
- ponedeljek, 28. november:
14.00 Education City: Južna Koreja - Gana
20.00 Lusail Iconic: Portugalska - Urugvaj
- petek, 2. december:
16.00 Al Janoub: Gana - Urugvaj
16.00 Education City: Južna Koreja - Portugalska

* Osmina finala:
- sobota, 3. december:
16.00 Kalifa: 1A - 2B (49)
20.00 Ahmad bin Ali. 1C - 2D (50)
- nedelja, 4. december:
16.00 Al Tumama: 1D - 2C (51)
20.00 Al Bajt: 1B - 2A (52)
- ponedeljek, 5. december:
16.00 Al Janoub: 1E - 2F (53)
20.00 974: 1G - 2H (54)
- torek, 6. december:
16.00 Education City: 1F - 2E (55)
20.00 Lusail Iconic: 1H - 2G (56)

* Četrtfinale:
- petek, 9. december:
16.00 Education City: zmagovalec 53 - zmagovalec 54
20.00 Lusail Iconic: zmagovalec 49 - zmagovalec 50
- sobota, 10. december:
16.00 Al Tumama: zmagovalec 55 - zmagovalec 56
20.00 Al Bajt: zmagovalec 51 - zmagovalec 52

* Polfinale:
- torek, 13. december:
20.00 Lusail Iconic: zmagovalec 49/50 - zmagovalec 53/54 (PF1)
- sreda, 14. december:
20.00 Al Bajt: zmagovalec 51/52 - zmagovalec 55/56 (PF2)

* Tekma za 3. mesto:
- sobota, 17. december:
20.00 Kalifa: poraženec PF1 - poraženec PF2

* Finale:
- nedelja, 18. december:
20.00 Lusail Iconic: zmagovalec PF1 - zmagovalec PF2
lr/alz/lr
© STA, 2022